İstanbul'un en iyi web tasarım firması

Seo Web Tasarımı

Günümüzdeki internet siteleri arama motorlarında marka ismi aranma dışında faaliyetleri ile ilgili sonuçlarda google de gözükmek isterler anahtar kelimeleri rekabeti düşük ise çıkma şansı yüksek olmakta, eğer faaliyet yapılan anahtar kelime google sonuçlarında fazla ise ilgili web sitesi seo lu web tasarım yapılması gerekiyor seo yapılmış bir web sitesi arama sonuçlarında üst sıralarda gözükür böylelikle adwords ve benzeri reklam ücret ödemeyerek maliyetleri en aza indirir. Seo uyumlu web tasarım isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamı..

Favicon icon nasıl yapılır

İnternete dolaşırken adres çubuğunda veya üst sekmede o siteye ait icon görmüşsünüzdür şuan facebook da olduğu gibi yapımı ise gayet basit , Photoshop da 100*100 çalışmanızı jpeg olarak yaratın tavsiyem tek harf olsun www.html-kit.com/favicon adresine gidin ve dosya seç deyin. Hemen altındaki butonu tıklayın ve size iconuzu vermekte. Download ettiğiniz dosyada 32*32 alın web sitenize yükleyin. ismini favicon diyelim metatag kodlarınınızın arasınada

Devamı..

Online Alışverişte Mobil Ortam Önemli Mi

Eskiden telefonlar bir yeri aramak için kullanılırken, günümüzde cep telefonları ile artık ulaşmak istediğimiz kişileri aramakla kalmıyor, her an her yerde internette girmek için kullanıyoruz. 2013 yılında internet mobil ortama taşınacak ve insanlar bilgisayarlarından çok mobil telefonlarını kullanacaklar. Teknoloji hayatımıza girdiğinden beri internette alışveriş yapmak yaşamımızın vazgeçilmez bir nimeti. Hızla artan akıllı telefon kullanıcıları mobil cihazlar üzerinden bağlantılarını kuruyor. Bu demek oluyor ki alışveriş için mobil siteleri tercih edenlerin sayısı bir hali fazla.

Devamı..

Neden web sitesi yaptırmalıyım

irincisi Tanıtımdır, mevcut müşterileriniz size yeterli olmayıp geniş kitlelere hitap etmek istiyorsanız. Kurum yapınızı ve hizmtlerinizi ucuz kolayca tanıtma için web sitesi yaptırmanız gerekiyor. İkincisi Prestijdir, günümüzde kurumsal kimlik çalışmalarından en önemlisi web siteleridir dışarıdaki kurumlar sizi önce web sitenizden inceleme yaparlar web sitenizin iyi olması size prestij kazandıracaktır.

Devamı..