Muğla Web Tasarım


Muğla Web Tasarım

Muğla da web tasarım sunan birçok şirket bulunmaktadır. 17 yıllık bilgi birikimi ile web tasarım aramanıza son veriyoruz.

 

Web sitesi yapılırken öncelikle web sitesinin düzeni ve görünümünün seçimi, içerik yazılması ve biçimlendirilmesi, formlar gibi özelliklerin programlanması gibi çeşitli görevler yer alır.

 

Web siteniz için hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı beraberce tartışabilir ihtiyacınızı göz önüne alarak modern bir web sitesi yapmaya yardımcı oluyoruz.  Burada önemli olan, web sitenizin ihtiyaçlarınızı karşılaması ve hedef kitlenizi çekmesidir. Muğla web tasarım, aynı zamanda web sitenin kullanımı kolay ve anlaşılır olmasını da sağlar. Zor anlaşılması zor olan sitelerde ziyaretçi süreleri kısadır. Çok çabuk çıkarlar. Bu da web sitenizin arama motorları tarafından eksi not almasını sağlar.   

Web site tasarımı yaparken neye dikkat ederiz

  1. Hedef kitleniz:  Web sitenizin hedef kitlesine uygun olması çok önemlidir. 
    Yazıların font büyüküğü, renkleri kullanılan resimler hedef müşteri yaş ve gruplara göre dikkat edilir.

  2. Web Site Kullanım amacı: Web sitenizin ne için kullanılacağına göre tasarımınızı yaparız. Tanıtım sitesine göre ayrı e-ticaret te göre farklı tasarımlar sunarız.

  3. Tasarımı: Web sitenizin görünümü, ziyaretçilerin ilk izlenimi olacaktır. Bu yüzden görsel tasarım önemlidir.

  4. Kullanıcı Dostu Olması: Ziyaretçilerin web sitenizi kolayca kullanabilmeleri çok önemlidir. Bu yüzden web sitenizin kullanımı kolay ve anlaşılır olmalıdır.

  5. Zengin İçerik: Web sitenizin içeriği, ziyaretçilerin web sitenizde ne aradıklarına göre belirlenmelidir. Aradıklarını kolay bulmalıdırlar.

  6. Mobil Responsive Uyumluluk: İnternette ziyaretçiler artık mobil telefonla web sitelere giriş yapmaktalar. 

 

Muğla ve tüm ilçelerine  web tasarım hizmetleri sunmaktayız.  Profesyonel web sitesi isterseniz lütfen bize ulaşın.

Randevu Talebi